Väljenda oma siirast headust ja osta ajavahemikul 01.09. ‑ 30.09.2020 mistahes Panzani toode. Nii aitad Toidupangal aidata abi vajavaid inimesi, sest iga toote ostult kingib Panzani 3 senti heategevuseks.

Mis on Toidupank?

Toidupank on heategevuslik organisatsioon, mille tegevus sõltub paljuski koostööpartnerite, toetajate ja vabatahtlike abist.

Meil Eestis on kahjuks veel palju neid inimesi, kellel on raskusi endale igapäevase toidu tagamisega. Samal ajal jääb kaubanduses ja tootmises iga päev üle suur hulk väärtuslikku toitu. Toidupank on loodud just selleks, et need kaks asja kokku viia – kaubandusest ja tootmisest võetakse vastu peagi realiseerimistähtaja ületavad tooted ning Toidupanga vabatahtlikud komplekteerivad need toidukastidesse, mis seejärel jagatakse laiali sotsiaalametitest saadud nimekirjade alusel enim puudust kannatavatele inimestele ja peredele.

Toidupanga tegevus aitab kaasa raiskamise vähenemisele ühiskonnas, kuna paljud toidukaubad, mis varasemalt on läinud hävitamisele, jõuavad nüüd sinna, kus neid reaalselt vajatakse. Lühidalt öeldes viib Toidupank toidu sealt, kus on ülejääk, sinna, kus on sellest puudus.

Saa rohkem teada Toidupanga tegevusest ja loe nende tegemiste kohta www.toidupank.ee